Vysoké Mýto 29.6.2013 pásmo Sever poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.:12

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  3374
    2 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       3322
    3 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  3146
    4 Dragašek František   Ľubica Ľubica         3096
    5 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     3012
    6 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         2914
    7 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       2846
    8 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      2640
    9 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2618
   10 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       2458
   11 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2334
   12 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2118
   13 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2114
   14 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2040
   15 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2032
   16 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1902
   17 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1876
   18 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1810
   19 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1726
   20 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1696
   21 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1688
   22 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1656
   23 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1616
   24 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1590
   25 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1574
   26 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1566
   27 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1512
   28 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1488
   29 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1424
   30 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1400
   31 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1322
   32 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1290
   33 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1252
   34 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1192
   35 Bizovský František   Ľubica Vrbov           968
   36 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   37 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   918
   38 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        758
   39 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          722
   40 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    718
   41 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   42 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           700
   43 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   592
   44 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      552
   45 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     542
   46 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        458
   47 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    424
   48 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        370
   49 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   50 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   51 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   52 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         260
   53 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          238
   54 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          228
   55 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        204
   56 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   57 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   58 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   59 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   60 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     74
   61 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   62 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   63 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930