Vysoké Mýto 29.6.2013 Majstrovstvo OZ

POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.:12

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    3412
    2 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       3348
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       3332
    4 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  3276
    5 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    3168
    6 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  3012
    7 Dragašek František   Ľubica Ľubica         3006
    8 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         2904
    9 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     2880
   10 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       2852
   11 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      2730
   12 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2498
   13 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       2460
   14 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   2418
   15 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           2358
   16 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2296
   17 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       2242
   18 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2190
   19 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       2156
   20 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2112
   21 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2056
   22 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2036
   23 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      2032
   24 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2022
   25 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  1986
   26 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1954
   27 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            1888
   28 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1844
   29 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1800
   30 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1800
   31 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1760
   32 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1738
   33 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1712
   34 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1680
   35 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1646
   36 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1638
   37 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1620
   38 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1612
   39 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1548
   40 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1518
   41 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1484
   42 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       1460
   43 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1424
   44 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1394
   45 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1364
   46 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1286
   47 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   48 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1230
   49 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1228
   50 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1160
   51 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1062
   52 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   53 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1050
   54 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1036
   55 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    944
   56 Bizovský František   Ľubica Vrbov           906
   57 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   882
   58 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   59 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   868
   60 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   61 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          816
   62 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        810
   63 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   686
   64 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   634
   65 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            626
   66 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   616
   67 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      606
   68 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   568
   69 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           568
   70 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    562
   71 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   72 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   73 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            518
   74 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         444
   75 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        438
   76 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   77 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   78 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   79 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      360
   80 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   81 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   82 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    280
   83 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          272
   84 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   85 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        258
   86 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   87 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      216
   88 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   89 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   90 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        148
   91 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   92 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        142
   93 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   94 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   95 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   96 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   97 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   98 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   99 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930