Valašské Meziříčí 2 16.6.2013 pásmo Sever Poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 8

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  2208
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         2180
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       2150
    4 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  2130
    5 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     2072
    6 Dragašek František   Ľubica Ľubica         2058
    7 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1980
    8 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1964
    9 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1876
   10 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1822
   11 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1808
   12 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1762
   13 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1676
   14 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1668
   15 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1590
   16 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1564
   17 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1552
   18 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1544
   19 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1506
   20 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1488
   21 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1444
   22 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1404
   23 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1398
   24 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1380
   25 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1328
   26 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1322
   27 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1318
   28 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1304
   29 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1224
   30 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1172
   31 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1132
   32 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1014
   33 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1002
   34 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   35 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   886
   36 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          856
   37 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   38 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          698
   39 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        670
   40 Bizovský František   Ľubica Vrbov           626
   41 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    608
   42 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   506
   43 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      488
   44 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     470
   45 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    456
   46 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           416
   47 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        370
   48 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   49 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        310
   50 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   51 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   52 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         260
   53 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          240
   54 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   55 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   56 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      178
   57 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          164
   58 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   59 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   60 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   61 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   62 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   63 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930