Valašské Meziříčí 2 16.6.2013 Majstrovstvo OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 8

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    2238
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         2186
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       2174
    4 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       2160
    5 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  2126
    6 Dragašek František   Ľubica Ľubica         2076
    7 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       2068
    8 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  2064
    9 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    2024
   10 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     2022
   11 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1962
   12 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1948
   13 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1872
   14 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1848
   15 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           1816
   16 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1760
   17 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   1694
   18 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1688
   19 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1666
   20 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1638
   21 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1638
   22 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1614
   23 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1614
   24 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1600
   25 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       1588
   26 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1558
   27 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      1524
   28 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1518
   29 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1498
   30 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1484
   31 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1460
   32 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       1434
   33 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1426
   34 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1424
   35 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1394
   36 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1394
   37 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1364
   38 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  1346
   39 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  1318
   40 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1308
   41 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1306
   42 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            1274
   43 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   44 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1226
   45 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1186
   46 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1118
   47 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1108
   48 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1062
   49 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   50 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1036
   51 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          908
   52 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   53 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   868
   54 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   55 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        858
   56 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          856
   57 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    808
   58 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       744
   59 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          732
   60 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        726
   61 Bizovský František   Ľubica Vrbov           658
   62 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      606
   63 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            574
   64 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   570
   65 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    562
   66 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   67 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   68 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   516
   69 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            464
   70 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   456
   71 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           448
   72 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         444
   73 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   74 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   75 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   384
   76 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   77 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   366
   78 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      308
   79 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        296
   80 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   81 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   82 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   83 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        258
   84 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   85 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    224
   86 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      216
   87 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   88 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          212
   89 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   90 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   91 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        142
   92 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   93 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   94 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   95 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   96 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   97 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   98 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
   99 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930