VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1 8.5.2013 pásmo Sever Poradie OZ

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 2

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          592
    2 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        576
    3 Dragašek František   Ľubica Ľubica          576
    4 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          574
    5 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        572
    6 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica          570
    7 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce        564
    8 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      560
    9 Gaj Peter            Žakovce Žakovce        560
   10 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná         554
   11 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          550
   12 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok      548
   13 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        538
   14 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá   532
   15 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          526
   16 Bizovský František   Ľubica Vrbov           524
   17 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok      520
   18 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        518
   19 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         512
   20 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        508
   21 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   504
   22 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce       502
   23 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   494
   24 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková         490
   25 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy     486
   26 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      482
   27 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          482
   28 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      480
   29 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   398
   30 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          360
   31 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      352
   32 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        318
   33 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   306
   34 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           304
   35 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    252
   36 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         220
   37 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   38 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        194
   39 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    190
   40 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    180
   41 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        180
   42 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          178
   43 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        168
   44 Lesnák               Ľubica Levoča          162
   45 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        152
   46 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      128
   47 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      112
   48 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   104
   49 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica      88
   50 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná          88
   51 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany           84
   52 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   53 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina     66
   54 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka     64
   55 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         42
   56 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   57 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
   58 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany           36
   59 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           34

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930