Valašské Meziříčí 1 8.5.2013 majstrovstvo OZ

 

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 2

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka            600
    2 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka     594
    3 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré        592
    4 Pavličko František   Hôrka Švabovce         582
    5 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad       572
    6 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        570
    7 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          570
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        570
    9 Dragašek František   Ľubica Ľubica          558
   10 Gaj Peter            Žakovce Žakovce        558
   11 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So   556
   12 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce        556
   13 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica          554
   14 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          550
   15 Karaffa Rudolf       Veľká Svit             546
   16 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce    542
   17 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce     540
   18 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      536
   19 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok      534
   20 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       532
   21 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce   526
   22 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          526
   23 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná         524
   24 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká   522
   25 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        514
   26 Bizovský František   Ľubica Vrbov           512
   27 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          506
   28 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli   498
   29 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         498
   30 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit        496
   31 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok      496
   32 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce       484
   33 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        480
   34 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice        468
   35 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      458
   36 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá   442
   37 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková         440
   38 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        420
   39 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica    416
   40 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   410
   41 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          404
   42 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      402
   43 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   392
   44 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            356
   45 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká     350
   46 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        344
   47 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        332
   48 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy     322
   49 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      320
   50 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   318
   51 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          318
   52 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   304
   53 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   286
   54 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   278
   55 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    262
   56 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        262
   57 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    236
   58 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         228
   59 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           224
   60 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          206
   61 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        196
   62 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        192
   63 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          186
   64 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        164
   65 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   66 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      154
   67 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            152
   68 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        152
   69 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    144
   70 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        142
   71 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        130
   72 Lesnák               Ľubica Levoča          120
   73 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      112
   74 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   102
   75 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica      92
   76 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná          92
   77 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   78 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany           72
   79 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           70
   80 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina     66
   81 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica       66
   82 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
   83 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        40
   84 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
   85 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
   86 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
   87 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         38
   88 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň    36
   89 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      36
   90 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
   91 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka     34
   92 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka             34
   93 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn    34
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930