Přerov 19.5.2013 pásmo Sever Poradie OZ

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 3

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          882
    2 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          862
    3 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      856
    4 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica          856
    5 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná         854
    6 Dragašek František   Ľubica Ľubica          848
    7 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce        836
    8 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá   832
    9 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok      824
   10 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        810
   11 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        808
   12 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          804
   13 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   792
   14 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy     782
   15 Gaj Peter            Žakovce Žakovce        782
   16 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        778
   17 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok      776
   18 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   772
   19 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        754
   20 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      742
   21 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková         728
   22 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce       722
   23 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        720
   24 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          662
   25 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      638
   26 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   610
   27 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      594
   28 Bizovský František   Ľubica Vrbov           556
   29 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    530
   30 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          526
   31 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         512
   32 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         432
   33 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        422
   34 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          408
   35 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          364
   36 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    354
   37 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          322
   38 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   306
   39 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           304
   40 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    276
   41 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   42 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        264
   43 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   44 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   45 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        186
   46 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   182
   47 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        180
   48 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        168
   49 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      166
   50 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    150
   51 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    146
   52 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   53 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     134
   54 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná          88
   55 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   56 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   57 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         42
   58 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   59 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
   60 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany           36
   61 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           34

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930