Přerov 19.5.2013 Majstrovstvo OZ

 

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 3

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka            900
    2 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka     894
    3 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          864
    4 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré        856
    5 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad       856
    6 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica          846
    7 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          844
    8 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      836
    9 Dragašek František   Ľubica Ľubica          836
   10 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce        836
   11 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná         824
   12 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        822
   13 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok      816
   14 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce     814
   15 Pavličko František   Hôrka Švabovce         806
   16 Gaj Peter            Žakovce Žakovce        800
   17 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          790
   18 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce    786
   19 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So   784
   20 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok      764
   21 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        764
   22 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        756
   23 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá   742
   24 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká   734
   25 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        728
   26 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce       724
   27 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   710
   28 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce   706
   29 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        700
   30 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice        698
   31 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková         688
   32 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      674
   33 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   670
   34 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          658
   35 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      650
   36 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli   646
   37 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit        640
   38 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy     618
   39 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      612
   40 Bizovský František   Ľubica Vrbov           580
   41 Karaffa Rudolf       Veľká Svit             578
   42 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   560
   43 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    544
   44 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       532
   45 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         530
   46 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          506
   47 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká     498
   48 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica    456
   49 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         448
   50 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    440
   51 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   52 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        408
   53 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          400
   54 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            392
   55 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          386
   56 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   356
   57 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        332
   58 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   326
   59 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          324
   60 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   61 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          288
   62 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   63 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   278
   64 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    274
   65 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        274
   66 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    252
   67 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            234
   68 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      230
   69 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           224
   70 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        192
   71 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      180
   72 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        180
   73 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        164
   74 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   75 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        152
   76 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     140
   77 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        130
   78 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         126
   79 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    120
   80 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   118
   81 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   102
   82 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn    98
   83 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   84 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   85 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           70
   86 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka             66
   87 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves     66
   88 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica       66
   89 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
   90 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        40
   91 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
   92 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
   93 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
   94 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         38
   95 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      36
   96 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930