Konečné poradie mladé 2013 pásmo sever

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 5

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1378
    2 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1362
    3 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1310
    4 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1212
    5 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1156
    6 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1090
    7 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1044
    8 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1026
    9 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          974
   10 Bizovský František   Ľubica Vrbov           856
   11 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        828
   12 Sokol Ján            Stará Ľubo Stará Ľub   808
   13 Dunajčan Ondrej      Žakovce Vlková         740
   14 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          732
   15 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          674
   16 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      670
   17 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        588
   18 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   514
   19 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     498
   20 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      494
   21 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   430
   22 Harniš Matúš         Žakovce Vlková         412
   23 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   408
   24 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          404
   25 Hutník Jozef         Stará Ľubo Jarabina    386
   26 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        342
   27 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      330
   28 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          310
   29 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        252
   30 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      242
   31 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        238
   32 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         200
   33 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        180
   34 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        174
   35 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    166
   36 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           128
   37 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          110
   38 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok       88
   39 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany           84
   40 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok       80
   41 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko         80
   42 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930