Humpolec 2.6.2013 Pásmo Sever Poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 5

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         1558
    2 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  1514
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1508
    4 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1502
    5 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1500
    6 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  1472
    7 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1464
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1452
    9 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1450
   10 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1406
   11 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     1404
   12 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1376
   13 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1374
   14 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1312
   15 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1310
   16 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1288
   17 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1236
   18 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1230
   19 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1210
   20 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1192
   21 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1168
   22 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1148
   23 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1142
   24 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1136
   25 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1084
   26 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1074
   27 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1070
   28 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         992
   29 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          970
   30 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          960
   31 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   32 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   886
   33 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    866
   34 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    844
   35 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          778
   36 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          660
   37 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        628
   38 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    624
   39 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          590
   40 Bizovský František   Ľubica Vrbov           556
   41 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      488
   42 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    394
   43 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    380
   44 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        370
   45 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   46 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           304
   47 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     302
   48 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   49 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   248
   50 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        224
   51 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         216
   52 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   53 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          204
   54 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   55 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        186
   56 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   57 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           88
   58 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   59 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   60 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   61 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   62 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         42
   63 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930