Humpolec 2.6.2013 Majstrovstvo OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 5

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    1588
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         1550
    3 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           1532
    4 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1518
    5 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       1512
    6 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1490
    7 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1478
    8 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1476
    9 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1476
   10 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1470
   11 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    1438
   12 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  1430
   13 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  1396
   14 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1384
   15 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1374
   16 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1366
   17 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1364
   18 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       1362
   19 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1358
   20 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     1344
   21 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1336
   22 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      1330
   23 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1260
   24 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1258
   25 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1214
   26 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1210
   27 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1204
   28 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  1188
   29 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1186
   30 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1182
   31 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   1160
   32 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1152
   33 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1142
   34 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1130
   35 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1120
   36 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1070
   37 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1066
   38 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1058
   39 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1028
   40 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1014
   41 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1012
   42 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          982
   43 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          954
   44 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce   950
   45 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit        938
   46 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    868
   47 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   868
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          826
   49 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          820
   50 Pavličko František   Hôrka Švabovce         806
   51 Karaffa Rudolf       Veľká Svit             804
   52 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká     794
   53 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   788
   54 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    704
   55 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          690
   56 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       648
   57 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        648
   58 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      606
   59 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          588
   60 Bizovský František   Ľubica Vrbov           580
   61 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            574
   62 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    550
   63 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   488
   64 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        448
   65 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            426
   66 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   67 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    412
   68 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   69 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            392
   70 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   71 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     364
   72 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         362
   73 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   332
   74 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   75 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   292
   76 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   77 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      232
   78 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    224
   79 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           224
   80 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        222
   81 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        208
   82 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        190
   83 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   186
   84 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      180
   85 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        180
   86 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          176
   87 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   166
   88 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   89 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          128
   90 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   114
   91 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   92 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   93 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   94 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   95 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   96 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   97 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   98 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
   99 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930