Gotha 3 poradie VS 2 juh / konečné poradie

  POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.:20

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       5736
    2 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    5712
    3 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    5166
    4 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       4106
    5 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       3982
    6 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           3874
    7 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   3764
    8 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      3638
    9 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2918
   10 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            2670
   11 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  2524
   12 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       2162
   13 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  2084
   14 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      2060
   15 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1818
   16 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1796
   17 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1780
   18 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1608
   19 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn  1154
   20 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka           1148
   21 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1120
   22 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká  1080
   23 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn  1078
   24 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   892
   25 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   826
   26 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      656
   27 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            564
   28 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            546
   29 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        406
   30 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    324
   31 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       322
   32 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        316
   33 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        288
   34 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad       284
   35 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53      150
   36 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce   134
   37 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká     100
   38 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   39 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       66
   40 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      64
   41 Tatarko Jozef        Sp.Teplick Svit         36
   42 Bendík Jozef         Sp.Teplick Sp. Tepli    34
   43 Sitiar Dávid         Veľká Poprad Veľká      34
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930