Gotha 3 poradie / celkové poradie 2013

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.:20

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    5742
    2 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       5708
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       5646
    4 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    5194
    5 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  4812
    6 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  4680
    7 Dragašek František   Ľubica Ľubica         4560
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       4512
    9 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      4158
   10 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       4092
   11 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       4068
   12 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       4066
   13 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     4002
   14 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3926
   15 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           3848
   16 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   3782
   17 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        3536
   18 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      3476
   19 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   3110
   20 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         3038
   21 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       2872
   22 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2812
   23 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2748
   24 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2658
   25 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         2634
   26 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     2614
   27 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2608
   28 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  2590
   29 Harniš Matúš         Žakovce Vlková        2562
   30 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            2542
   31 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         2496
   32 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       2474
   33 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       2334
   34 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        2274
   35 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       2158
   36 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     2142
   37 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       2072
   38 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1928
   39 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1896
   40 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1830
   41 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1790
   42 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1740
   43 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1738
   44 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1726
   45 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1632
   46 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1612
   47 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1574
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1546
   49 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1470
   50 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1464
   51 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1420
   52 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň  1294
   53 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina   1266
   54 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   55 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn  1238
   56 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1114
   57 Bizovský František   Ľubica Vrbov          1094
   58 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   59 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   910
   60 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   902
   61 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          876
   62 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   63 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        874
   64 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   65 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   860
   66 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            818
   67 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      784
   68 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   686
   69 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    666
   70 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            576
   71 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           568
   72 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   73 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   74 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         526
   75 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      446
   76 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        438
   77 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        436
   78 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   79 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   80 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      360
   81 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        354
   82 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       326
   83 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   84 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    280
   85 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          272
   86 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   87 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   88 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   89 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        196
   90 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        148
   91 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   92 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad      132
   93 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   94 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   95 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   96 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   97 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   98 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
   99 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  100 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  101 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  102 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930