Gotha 2 poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.:15

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    4244
    2 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       4184
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       4154
    4 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  4096
    5 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    3964
    6 Dragašek František   Ľubica Ľubica         3688
    7 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  3412
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       3382
    9 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      3190
   10 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3090
   11 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       3078
   12 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       3016
   13 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     2966
   14 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   2788
   15 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           2752
   16 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2658
   17 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       2612
   18 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2596
   19 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      2566
   20 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2510
   21 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2382
   22 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2326
   23 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         2246
   24 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2218
   25 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2210
   26 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       2184
   27 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       2134
   28 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            2080
   29 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  2068
   30 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1926
   31 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1904
   32 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1814
   33 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1800
   34 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1726
   35 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1722
   36 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1716
   37 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1712
   38 Harniš Matúš         Žakovce Vlková        1704
   39 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1646
   40 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       1644
   41 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1612
   42 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1518
   43 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1510
   44 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1452
   45 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1428
   46 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1394
   47 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1314
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1286
   49 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   50 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1230
   51 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1120
   52 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1062
   53 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   54 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1050
   55 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň  1004
   56 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    944
   57 Bizovský František   Ľubica Vrbov           906
   58 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   882
   59 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   60 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   61 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   846
   62 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          816
   63 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        810
   64 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   686
   65 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   666
   66 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   634
   67 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            626
   68 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      606
   69 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           568
   70 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    562
   71 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   72 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   73 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         526
   74 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            518
   75 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        438
   76 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   77 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   78 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   79 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      360
   80 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        354
   81 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   82 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   83 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    280
   84 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          272
   85 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   86 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   87 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      216
   88 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   89 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   90 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        148
   91 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   92 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        142
   93 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   94 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   95 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   96 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   97 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   98 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   99 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930