Chrudim 3 poradie VS 1 sever

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.:19

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       5234
    2 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  4942
    3 Dragašek František   Ľubica Ľubica         4634
    4 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  4486
    5 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       4272
    6 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       4116
    7 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     4006
    8 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3966
    9 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      3900
   10 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        3740
   11 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         3134
   12 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2910
   13 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2794
   14 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2770
   15 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2706
   16 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     2656
   17 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       2628
   18 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         2586
   19 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        2518
   20 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       2482
   21 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       2470
   22 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         2272
   23 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     2168
   24 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        2062
   25 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1970
   26 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1940
   27 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1764
   28 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1688
   29 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1660
   30 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1624
   31 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1616
   32 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1546
   33 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1478
   34 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1290
   35 Bizovský František   Ľubica Vrbov          1158
   36 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň  1056
   37 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1000
   38 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    896
   39 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   890
   40 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        822
   41 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      814
   42 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          784
   43 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   44 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           700
   45 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     542
   46 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        542
   47 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    536
   48 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        474
   49 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      380
   50 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         346
   51 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   52 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   53 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   54 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          238
   55 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          228
   56 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        204
   57 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   58 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        150
   59 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   60 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     74
   61 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   62 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   63 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930