Chrudim 3 poradie oblasť

  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.:19

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    5332
    2 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       5262
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       5210
    4 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  4812
    5 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    4766
    6 Dragašek František   Ľubica Ľubica         4424
    7 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  4264
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       4240
    9 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       4068
   10 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3926
   11 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           3848
   12 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   3782
   13 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       3778
   14 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      3710
   15 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       3662
   16 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     3586
   17 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        3536
   18 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      3476
   19 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         3038
   20 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2838
   21 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2812
   22 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2748
   23 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2658
   24 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     2614
   25 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2608
   26 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  2590
   27 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       2580
   28 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            2542
   29 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         2496
   30 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       2474
   31 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         2360
   32 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       2334
   33 Harniš Matúš         Žakovce Vlková        2282
   34 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       2158
   35 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     2142
   36 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        2136
   37 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1928
   38 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1896
   39 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1830
   40 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1790
   41 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1786
   42 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1740
   43 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1738
   44 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1726
   45 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1632
   46 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1612
   47 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1574
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1546
   49 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1470
   50 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1464
   51 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1420
   52 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   53 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn  1238
   54 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina   1122
   55 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1114
   56 Bizovský František   Ľubica Vrbov          1094
   57 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   58 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň  1004
   59 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   902
   60 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          876
   61 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   62 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        874
   63 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   64 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   860
   65 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            818
   66 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      784
   67 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   778
   68 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   686
   69 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    666
   70 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            576
   71 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           568
   72 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   73 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   74 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         526
   75 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      446
   76 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        438
   77 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        436
   78 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   79 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   80 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      360
   81 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        354
   82 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       326
   83 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   84 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    280
   85 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          272
   86 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   87 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   88 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   89 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        196
   90 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        148
   91 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   92 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad      132
   93 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   94 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   95 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   96 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   97 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   98 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
   99 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  100 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  101 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  102 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930