Chrudim 28.5.2013 pásmo Sever Poradie OZ


  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 4

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         1218
    2 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1200
    3 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1200
    4 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1192
    5 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  1172
    6 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1164
    7 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1148
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1144
    9 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1142
   10 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  1140
   11 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1132
   12 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1106
   13 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1106
   14 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1104
   15 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     1072
   16 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1070
   17 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1046
   18 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1032
   19 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1030
   20 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1006
   21 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        990
   22 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        986
   23 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        970
   24 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      956
   25 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   938
   26 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          854
   27 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    844
   28 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         814
   29 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      778
   30 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         756
   31 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        746
   32 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          662
   33 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          658
   34 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   644
   35 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          590
   36 Bizovský František   Ľubica Vrbov           556
   37 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    544
   38 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          538
   39 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        448
   40 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   41 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           304
   42 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    302
   43 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   44 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    270
   45 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   248
   46 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        236
   47 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    218
   48 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   49 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   50 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     192
   51 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        186
   52 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        168
   53 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      166
   54 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   55 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          144
   56 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná          88
   57 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           88
   58 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   59 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   60 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   61 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   62 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         42
   63 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930