Chrudim 28.5.2013 Majstrovstvo OZ


  POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 4

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    1240
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         1208
    3 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           1200
    4 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      1200
    5 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       1190
    6 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1184
    7 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1178
    8 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1172
    9 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1170
   10 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1160
   11 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1152
   12 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    1144
   13 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1142
   14 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1136
   15 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1132
   16 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   1092
   17 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  1086
   18 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1070
   19 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  1060
   20 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1056
   21 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1050
   22 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1048
   23 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1040
   24 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       1032
   25 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1032
   26 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1018
   27 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1012
   28 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     1008
   29 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1000
   30 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   986
   31 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So   962
   32 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce   950
   33 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy     950
   34 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      948
   35 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit        938
   36 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany      938
   37 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli   896
   38 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   894
   39 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    868
   40 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          844
   41 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         844
   42 Pavličko František   Hôrka Švabovce         806
   43 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         780
   44 Karaffa Rudolf       Veľká Svit             752
   45 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica    742
   46 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá        738
   47 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves    688
   48 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          668
   49 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          658
   50 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       648
   51 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   622
   52 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká     602
   53 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          588
   54 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          586
   55 Bizovský František   Ľubica Vrbov           580
   56 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          568
   57 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   482
   58 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        464
   59 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        448
   60 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   61 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   62 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            392
   63 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    380
   64 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    372
   65 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            338
   66 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   326
   67 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    300
   68 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   69 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      282
   70 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   71 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            256
   72 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     252
   73 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        250
   74 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           224
   75 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        222
   76 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        190
   77 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   186
   78 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      180
   79 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        180
   80 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   164
   81 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   82 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   158
   83 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        152
   84 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          128
   85 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         126
   86 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    118
   87 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   114
   88 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          114
   89 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   108
   90 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   91 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   92 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   93 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   94 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   95 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica       66
   96 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
   97 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        40
   98 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
   99 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  100 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  101 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930