Chrudim 2 poradie VS2 juh

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.:16

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    4582
    2 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       4576
    3 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    4266
    4 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       3408
    5 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   3184
    6 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           3136
    7 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      2946
    8 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       2872
    9 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            2542
   10 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2504
   11 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  2144
   12 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  2084
   13 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       1866
   14 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1780
   15 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1778
   16 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1692
   17 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1498
   18 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1356
   19 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1120
   20 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká  1080
   21 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn  1078
   22 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            960
   23 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   934
   24 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   826
   25 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   668
   26 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      656
   27 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            564
   28 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            546
   29 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        406
   30 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    324
   31 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       322
   32 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        316
   33 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        288
   34 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad       284
   35 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53      150
   36 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce   134
   37 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká     100
   38 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   39 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       66
   40 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      64
   41 Tatarko Jozef        Sp.Teplick Svit         36
   42 Bendík Jozef         Sp.Teplick Sp. Tepli    34
   43 Sitiar Dávid         Veľká Poprad Veľká      34
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930