Chrudim 2 poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.:16

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    4594
    2 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       4534
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       4494
    4 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  4424
    5 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    4276
    6 Dragašek František   Ľubica Ľubica         4004
    7 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       3704
    8 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  3574
    9 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      3512
   10 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3414
   11 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       3392
   12 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       3348
   13 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   3104
   14 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           3102
   15 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     3076
   16 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       2950
   17 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2822
   18 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      2766
   19 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2658
   20 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2632
   21 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2564
   22 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2526
   23 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       2474
   24 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  2444
   25 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2440
   26 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            2412
   27 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         2362
   28 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       2272
   29 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  2122
   30 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     2030
   31 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1978
   32 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1928
   33 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1904
   34 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       1860
   35 Harniš Matúš         Žakovce Vlková        1834
   36 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1830
   37 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1814
   38 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1800
   39 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1790
   40 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1726
   41 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1612
   42 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1574
   43 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1574
   44 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1540
   45 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1504
   46 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1452
   47 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1420
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1404
   49 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1354
   50 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1348
   51 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4         1290
   52 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   53 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1062
   54 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   55 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň  1004
   56 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    944
   57 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   940
   58 Bizovský František   Ľubica Vrbov           906
   59 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   902
   60 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   61 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   62 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          816
   63 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        810
   64 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   724
   65 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   686
   66 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    666
   67 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      658
   68 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   634
   69 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            626
   70 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            576
   71 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           568
   72 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   73 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   74 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         526
   75 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        438
   76 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   77 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   78 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   79 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      360
   80 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        354
   81 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       326
   82 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   83 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   84 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    280
   85 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      274
   86 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          272
   87 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   88 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   89 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   90 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        196
   91 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        148
   92 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   93 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad      132
   94 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   95 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   96 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   97 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   98 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   99 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930