Chomutov 4 poradie VS 1 sever

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.:17

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  4942
    2 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       4894
    3 Dragašek František   Ľubica Ľubica         4392
    4 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  4148
    5 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       4094
    6 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      3788
    7 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       3786
    8 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     3680
    9 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3642
   10 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        3400
   11 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2808
   12 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2794
   13 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2706
   14 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2636
   15 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       2628
   16 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       2470
   17 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2460
   18 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         2450
   19 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       2360
   20 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     2316
   21 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        2250
   22 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         2090
   23 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1940
   24 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1850
   25 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1830
   26 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1688
   27 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1680
   28 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1634
   29 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1624
   30 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1616
   31 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1598
   32 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1478
   33 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1422
   34 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1290
   35 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň  1056
   36 Bizovský František   Ľubica Vrbov           968
   37 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   38 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   836
   39 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        758
   40 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          722
   41 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    718
   42 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   43 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           700
   44 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      688
   45 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     542
   46 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        542
   47 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    536
   48 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        422
   49 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         346
   50 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   51 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   52 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   53 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          238
   54 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          228
   55 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      208
   56 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        204
   57 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   58 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        150
   59 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   60 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     74
   61 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   62 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   63 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930