Chomutov 3 poradie VS sever

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.:13

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  3762
    2 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       3714
    3 Dragašek František   Ľubica Ľubica         3460
    4 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  3422
    5 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       3238
    6 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         3106
    7 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     3100
    8 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      2996
    9 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       2820
   10 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2718
   11 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2706
   12 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2398
   13 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   2378
   14 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         2220
   15 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       2044
   16 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  2040
   17 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1902
   18 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1884
   19 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1818
   20 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1810
   21 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1778
   22 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1748
   23 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1742
   24 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1726
   25 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1616
   26 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1590
   27 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1578
   28 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1514
   29 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1512
   30 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1488
   31 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1412
   32 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1336
   33 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1290
   34 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica         1192
   35 Bizovský František   Ľubica Vrbov           968
   36 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   37 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   918
   38 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        758
   39 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          722
   40 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    718
   41 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   42 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           700
   43 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   690
   44 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      552
   45 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     542
   46 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        458
   47 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    424
   48 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        370
   49 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         346
   50 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   51 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   52 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   53 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          238
   54 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          228
   55 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá        204
   56 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   57 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   58 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   59 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   60 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     74
   61 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   62 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   63 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930