Chomutov 2 23.6.2013 pásmo Sever Poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 9

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  2602
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         2568
    3 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  2544
    4 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       2538
    5 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     2430
    6 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2348
    7 Dragašek František   Ľubica Ľubica         2332
    8 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       2210
    9 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       2134
   10 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2066
   11 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      2038
   12 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2034
   13 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1810
   14 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1696
   15 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1696
   16 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1678
   17 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1638
   18 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1634
   19 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1604
   20 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1566
   21 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1558
   22 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1512
   23 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1496
   24 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1488
   25 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1466
   26 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1444
   27 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1400
   28 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1328
   29 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1322
   30 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1306
   31 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1290
   32 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1172
   33 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1014
   34 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   35 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   918
   36 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          858
   37 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        758
   38 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          722
   39 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   40 Bizovský František   Ľubica Vrbov           710
   41 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    660
   42 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      552
   43 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     542
   44 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   474
   45 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    424
   46 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           416
   47 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        396
   48 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        370
   49 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   50 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   51 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   52 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         260
   53 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          238
   54 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   55 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          164
   56 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   57 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   58 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   59 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     74
   60 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   61 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   62 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   63 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930