Chomutov 2 23.6.2013 Majstrovstvo OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 9

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    2624
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         2568
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       2554
    4 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       2550
    5 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  2516
    6 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  2432
    7 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    2408
    8 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     2364
    9 Dragašek František   Ľubica Ľubica         2262
   10 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        2236
   11 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       2230
   12 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       2152
   13 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      2138
   14 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   2072
   15 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         2056
   16 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           2008
   17 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     2008
   18 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1824
   19 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       1822
   20 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1776
   21 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       1776
   22 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1760
   23 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1712
   24 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      1706
   25 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1698
   26 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  1690
   27 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  1686
   28 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1682
   29 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1658
   30 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1638
   31 Karaffa Rudolf       Veľká Svit            1632
   32 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1614
   33 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1596
   34 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1558
   35 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1518
   36 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1484
   37 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1484
   38 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1460
   39 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1424
   40 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1394
   41 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1394
   42 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1364
   43 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1364
   44 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1306
   45 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1252
   46 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit       1226
   47 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany         1118
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica         1108
   49 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1062
   50 Pavličko František   Hôrka Švabovce        1060
   51 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká    1036
   52 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec      1024
   53 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          938
   54 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          908
   55 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    890
   56 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   57 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   868
   58 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    860
   59 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          816
   60 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        810
   61 Bizovský František   Ľubica Vrbov           658
   62 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   640
   63 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   616
   64 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      606
   65 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            574
   66 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   570
   67 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    562
   68 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     536
   69 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            532
   70 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            464
   71 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   462
   72 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   456
   73 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           448
   74 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         444
   75 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   76 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   77 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   78 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        378
   79 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      308
   80 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   81 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   82 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   83 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        258
   84 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        226
   85 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    224
   86 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      216
   87 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          214
   88 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          212
   89 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   90 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   146
   91 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy        142
   92 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad        98
   93 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   94 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   95 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   96 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   97 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   98 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
   99 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930