Chomutov 1 9.6.2013 pásmo Sever Poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 6

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         1922
    2 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  1908
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1892
    4 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  1836
    5 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1822
    6 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1822
    7 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1812
    8 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     1790
    9 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1726
   10 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1694
   11 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1590
   12 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1586
   13 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1418
   14 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1382
   15 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1376
   16 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1324
   17 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1312
   18 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1310
   19 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1292
   20 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1288
   21 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1258
   22 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1240
   23 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1240
   24 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1230
   25 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1174
   26 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1172
   27 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1156
   28 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1148
   29 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1148
   30 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1046
   31 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          970
   32 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná         948
   33 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne    938
   34 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   886
   35 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          864
   36 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    710
   37 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          678
   38 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          660
   39 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        628
   40 Bizovský František   Ľubica Vrbov           556
   41 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      488
   42 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    394
   43 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     388
   44 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    380
   45 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        370
   46 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    338
   47 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        310
   48 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           304
   49 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        276
   50 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        274
   51 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   248
   52 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         216
   53 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   54 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          204
   55 Lesnák               Ľubica Levoča          198
   56 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      146
   57 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica           88
   58 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            88
   59 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           70
   60 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         68
   61 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub    60
   62 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         42
   63 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         40
   64 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930