Chomutov 1 9.6.2013 Majstrovstvo OZ

POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 6

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka    1968
    2 Soltes Ján           Ľubica Ľubica         1916
    3 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré       1912
    4 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce       1902
    5 Gaj Peter            Žakovce Žakovce       1848
    6 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce       1848
    7 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá  1826
    8 Dragašek František   Ľubica Ľubica         1818
    9 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce    1770
   10 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň  1764
   11 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce      1742
   12 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec     1730
   13 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná        1670
   14 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves         1580
   15 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka           1532
   16 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce   1530
   17 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad      1524
   18 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá       1516
   19 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice       1444
   20 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce       1442
   21 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň  1394
   22 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková        1394
   23 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá       1374
   24 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec     1366
   25 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko       1364
   26 Andráš Jozef         Sp.Belá Krížova Ves   1358
   27 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany         1358
   28 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok     1348
   29 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit       1314
   30 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So  1302
   31 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň  1280
   32 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli  1276
   33 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková        1266
   34 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce  1240
   35 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok     1240
   36 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok     1240
   37 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany     1214
   38 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká  1214
   39 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica   1154
   40 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica         1152
   41 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá       1150
   42 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar         1142
   43 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy    1102
   44 Štefánik Miroslav    Stará Ľubo Hniezdne   1044
   45 Gabler Richard       Sl.Ves Výborná        1028
   46 Karaffa Rudolf       Veľká Svit             988
   47 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany          982
   48 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          914
   49 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   876
   50 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň   868
   51 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          820
   52 Pavličko František   Hôrka Švabovce         806
   53 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká     794
   54 Mitura Andrej        Sp.Belá Krížova Ves    792
   55 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       744
   56 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        714
   57 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves          690
   58 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          678
   59 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá        648
   60 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok      606
   61 Bizovský František   Ľubica Vrbov           580
   62 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            574
   63 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina    550
   64 Kredatus Martin      V.Lomnica Veľká Lomn   516
   65 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   488
   66 Bjalončík Ondrej     Stará Ľubo Lesnica     450
   67 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka            426
   68 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        416
   69 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka    412
   70 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne    392
   71 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            392
   72 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn   384
   73 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        384
   74 Majerčák Ján         Sl.Ves Výborná         362
   75 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn   332
   76 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        296
   77 Lesnák               Ľubica Levoča          294
   78 Birošík Miloš        Sp.Belá Sp.Belá        280
   79 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        268
   80 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica      232
   81 Fábry František      Veľká Veľký Slavkov    224
   82 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           224
   83 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        222
   84 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        190
   85 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň   186
   86 Emil Závacký         V.Lomnica Poprad       180
   87 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok      180
   88 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany          176
   89 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   90 Bizovský Michal      Ľubica Ľubica          128
   91 Feckanič Peter       Stará Ľubo Stará ľub   114
   92 Geletka Pavol        Veľká Poprad Veľká      92
   93 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         92
   94 Olejár Pavol         Ľubica Vrbov            92
   95 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   96 Olekšák Jozef        Sp.Belá Sp.Belá         70
   97 Pastorek František   Veľká Štrba             70
   98 Džurnák Ján          V.Lomnica Huncovce      62
   99 Alfonz Miešar        Sp.Belá SP.Belá         42
  100 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
  101 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
  102 Ilavský Dušan        Hôrka Švábovce 53       38
  103 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930