Bytča 1 5.5.2013 Majstrovstvo OZ

  POR. PODĽA BODOV                      

  CELKOM za preteky do č.: 1

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Orolín Michal        Hôrka Sp.Bystré        300
    2 Dravecký Ľubomír     Hôrka Hôrka            300
    3 Pavličko František   Hôrka Švabovce         300
    4 Korenko Víťazoslav   Veľká Poprad Veľka     300
    5 Ing.Peter Grék       V.Lomnica Poprad       296
    6 Bartko Michal+V      Sp.Teplick Važec       294
    7 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        292
    8 Gaj Peter            Žakovce Žakovce        290
    9 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce        288
   10 Lištiak Milan        Veľká Poprad - Sp.So   286
   11 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        286
   12 Kubík František      Sp.Teplick Sp. Tepli   284
   13 RNDr.Daniel Dudzik   V.Lomnica Matejovce    274
   14 Čeliňák Tomáš        Hôrka Hôrka            272
   15 Baran Miroslav       V.Lomnica Huncovce     272
   16 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        272
   17 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          270
   18 Zeman Ján            Veľká Poprad - Veľká   268
   19 Karaffa Rudolf       Veľká Svit             264
   20 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica          264
   21 Neuvirt Anton        Sp.Teplick Svit        262
   22 Dragašek František   Ľubica Ľubica          262
   23 Mihok Ján            Sp.Teplick Batizovce   260
   24 Bizovský František   Ľubica Vrbov           260
   25 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         258
   26 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          250
   27 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      248
   28 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok      246
   29 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          244
   30 Ludvig Dávid         Veľká Poprad Veľká     236
   31 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          232
   32 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce       232
   33 Karkošiak Dušan      Sp.Teplick Svit        230
   34 Vencko Ján           Hôrka Hrabušice        230
   35 Garamsegy Ladislav   Hôrka Hrabušice        230
   36 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná         224
   37 Kušnirák Peter       V.Lomnica V.Lomnica    220
   38 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok      218
   39 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      216
   40 Božoň Vladimír       Veľká Poprad - Veľká   212
   41 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková         202
   42 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        190
   43 L. Hosa              Hôrka Hôrka 4          166
   44 Lopata Ján           Sp.Teplick Svit        164
   45 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        160
   46 Šulek Ján            Sp.Teplick Štrba       158
   47 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          158
   48 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           154
   49 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      152
   50 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        148
   51 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá   144
   52 Lopata Marián        Sp.Teplick Svit        130
   53 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   118
   54 Chorovský Ján        Hôrka Hôrka            116
   55 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   110
   56 Buc Marián           Veľká Poprad - Veľká   108
   57 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        108
   58 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          102
   59 Lesnák               Ľubica Levoča           82
   60 Kondula Ján Ing.     Sp.Teplick Poprad       80
   61 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok       78
   62 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko         76
   63 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany           72
   64 Sedlák Michal        V.Lomnica Mlynica       66
   65 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok       40
   66 Zbell Michal         Sp.Teplick Batizovce    38
   67 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne     38
   68 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany       38
   69 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         38
   70 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy      36
   71 Surma Stanislav      V.Lomnica Veľká Lomn    36
   72 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň    34
   73 Chorovský Štefan     Hôrka Hôrka             34
   74 Pavliga Jaroslav     V.Lomnica Stará Lesn    34
   75 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne     32
   76 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň    32
 

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930