Bytča 1 5.5.2013 pásmo Sver Poradie OZ

POR. PODĽA BODOV                      
  CELKOM za preteky do č.: 1

  POR CHOVATEĽ             BYDLISKO              BODY
    1 Gaj Peter            Žakovce Žakovce        300
    2 Pľuta Rastislav      Žakovce Žakovce        300
    3 Balint Edo + Ján     Žakovce Žakovce        300
    4 Kellner Vladimír     Ľubica Hradisko        296
    5 Soltes Ján           Ľubica Ľubica          294
    6 Šchmal + Miškovský   Žakovce Žakovce        286
    7 Kalafut Ján          Ľubica Ľubica          284
    8 Dragašek František   Ľubica Ľubica          284
    9 Bizovský František   Ľubica Vrbov           284
   10 Dlugoš Ján           Žakovce Vlková         282
   11 Jacenko Peter        Sl.Ves Sl.Ves          274
   12 Tišák Ján            Sp.Belá Podolinec      272
   13 Birošík Ján          Sp.Belá Ždiar          270
   14 Mesarčík Milan st.   Kežmarok Kežmarok      270
   15 Harniš + Gengeľ      Žakovce Vlková         262
   16 Gontkovič Ján        Žakovce Huncovce       260
   17 Krempaský Peter+Ľubo Sl.Ves Ihľany          258
   18 Romaňák Slavomír     Sl.Ves Výborná         254
   19 Heldák Andrej        Sp.Belá Sp.Belá        248
   20 Benko Michal         Kežmarok Kežmarok      248
   21 Mesarčík Milan ml.   Kežmarok Kežmarok      248
   22 Klimčák Vladimír     Ľubica Ľubica          246
   23 Tabaj Pavel          Sp.Belá Podolinec      244
   24 Pavličko Ján         Sp.Belá Sp.Belá        240
   25 Špiner Jozef         Ľubica Vrbov           240
   26 Krišanda Jozef       Sp.Belá Spišská Belá   234
   27 Turek Peter          Stará Ľubo St.Ľubovň   228
   28 Čikovský Stanislav   Ľubica Ľubica          224
   29 Ladislav Rybák       Sp.Belá N.Ružbachy     206
   30 Štefaník Miro        Stará Ľubo Hniezdne    204
   31 Šulík Rudolf+Tomáš   Stará Ľubo St.Ľubovň   202
   32 Dlugoš Pavol         Žakovce Žakovce        180
   33 Vojtek Jozef+Patrik  Stará Ľubo St.Ľubovň   134
   34 Lesnák               Ľubica Levoča          126
   35 Koľ Michal           Žakovce Žakovce        124
   36 Bartko Ignác         Ľubica Hradisko        120
   37 Habiňák Vojtech      Kežmarok Kežmarok       88
   38 Mitura Vladimír      Sl.Ves Ihľany           84
   39 Funket Peter         Sp.Belá Podhorany       78
   40 Sokol Ondrej         Stará Ľubo St.Ľubovň    76
   41 Krišák Ján           Kežmarok Kežmarok       76
   42 Kožík Lukáš          Stará Ľubo Hniezdne     72
   43 Kasperkevič Ján      Stará Ľubo St.Ľubovň    70
   44 Ňaňko Ján            Stará Ľubo Jarabina     66
   45 Solus Andrej         Sp.Belá Sp.Belá         66
   46 Jacenko František    Sl.Ves Sl.Ves           64
   47 Pirožek Ján          Kežmarok Rakúsy         42
   48 Bjalončík Jozef      Stará Ľubo Haligovce    36
   49 Šromovský Dušan      Sl.Ves Ihľany           36
   50 Matalik Štefan       Ľubica Ľubica           36
   51 Richter Vladimír     Sp.Belá Sp.Belá         34
   52 Sivuľka Peter        Stará Ľubo Kamienka     32

Toto je stránka OZ CHPH Kežmarok

Táto stránka slúži hlavne na informovanie členov nášho Oblastného združenia CHPH Kežmarok ohľadom diania v oblasti. Na stránke budú postupne zverejňované zápisnice zo schôdzi, pretekové plány, dôležité udalosti a predovšetkým zmeny, ktoré sa udejú počas pretekovej sezóny.

apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930